Prašome atkreipti dėmesį, kad straipsnius rengė ne tinklapio www.gyvunukirpykla.lt savininkai ir už straipsniuose pateiktos informacijos tikslumą atsakomybės neprisiima.

Į kitą, Jus dominančią, temą pereisite per meniu arba paspaudę atitinkamą kairėje pusėje esantį paveikslėlį.    

 

Gyvunu kirpykla

 

Kaip prižiūrėti šuns dantis


Dantų bėdos tampa vis dažnesne šunų sveikatos problema - 80 proc. trijų metų amžiaus sulaukusių šunų kenčia nuo burnos ligų. Nors dauguma žmonių neteikia savo augintinių dantų priežiūrai daug reikšmės, jų valymas toks pat svarbus kaip ir tinkama mityba bei mankšta. Tinkamas geros šuns dantų būklės palaikymas – viena iš šeimininko pareigų.

Plačiau...

Gyvunu kirpykla

 

 

Dantų priežiūra

www.purina.lt

Sveiki dantys jūsų šuniui yra labai svarbūs. Šuns dantys ir dantenos yra taip pat pažeidžiami, kaip ir jūsų dantys bei dantenos, ir dantų ligos šunims paprastai yra diagnozuojamos nuo trejų metų amžiaus. Sveikos dantenos ir sveiki dantys yra pirmasis žingsnis link užtikrinimo, kad jūsų šuo iš maisto gauna maksimaliai naudos, nejaučia skausmo, turi puikią medžiagų apykaitą ir neturi bakterijų, kurios dėl blogos dantų priežiūros patenka į kraują ir gali pažeisti inkstus, širdį ir kitus organus.

Plačiau...

Gyvunu kirpykla

 

Sveiki ir spindintys šuns dantys

www.bone.lt

Ar žinojote, kad reguliariai valomi šuns dantys, sveikas ir subalansuotas ėdalas, o taip pat specialūs kramtomi žaislai šunims, gali labai atitolinti bet kokias galimas nasrų problemas? Pas daugelį ketverių metų amžiaus šuniukų jau galima aptikti parodontozės ir kitų dantų ligų požymių vien dėl nepakankamos nasrų priežiūros, o pirmas jau atsiradusių problemų požymis būna blogas kvapas iš nasrų. Reguliariai tikrinkite namuose savo šuns nasrų būklę, sekite žemiau pateiktais nurodymais dantų sveikatai palaikyti ir Jūsų šuns dantys bus sveiki, o Jūs būsite apdovanoti nepriekaištinga savo keturkojo šypsena.

Plačiau...